Aldatan-Erkek-Nasıl-Davranır

Aldatan Erkek Nasıl Davranır ?

Aldatma dünyada kimsenin başına hiçbir biçimde gelmemesi gereken kim olursa olsun, hangi yaşta olursa olsun aldatılan kişi üzerinde etkileri uzun süre geçmeyecek olan bir tramva. Uzmanlar dünyanın neresinde olursa olsun bu konuda hem fikir.

Başlı başına bir tez konusu olacak bir durum ama burada bahsedilecek olan konu aldatan erkek karısına nasıl davranır sorusunun yanıtı üzerine. Aslında eğer kişi kadın ya da erkek fark etmeksizin belli etmek istemiyor ise kadın da eşine çok güveniyor ise aldatılma çok uzun süre fark edilmeyebilir.

Aldatan Erkek Nasıl Davranır ?

  Karısını aldatan erkek nasıl davranır sorusunun en net yanıtı aslında ona karşı davranışlarında başlayan değişimdir. Bu da son derece normaldir. Sonuçta karşınızdaki insanın yaşamında bir başka insan olduğundan iki tip davranış kadının karşısına çıkabilir.

Bunlardan ilki suçluluk psikolojisine bağlı olarak karısına karşı daha ilgili, daha sevgi dolu olan erkek halleridir ki kimi zaman bu durum kadınların çok da hoşuna gider o da ayrı bir konu. Bir diğer davranış ki çoğunlukla erkeklerin hemen hepsinde görülen ve kadınların da kolayca fark edebildiği gibi kadından uzak olma, ilgisiz, duyarsız halledilir.

İşin cinsellik kısmına gelindiğinde ise aldatan erkek karısına yatakta nasıl davranır sorusunun yanıtı erkekten erkeğe göre diğer yaşadığı ilişkide yaşanan cinselliğe bağlı olarak değişmekle beraber eğer normal, oturmuş bir cinsel yaşam varsa eskisi gibi olmadığıdır. Yani burada durum diğer yaşanan ilişkiye göre farklılıklar arz edebilir. Örneğin cinsellikten tamamen uzaklaşabilen erkekler olabildiği gibi yine suçluluk duygusu ile çok daha değişik diğer kadınla yaşananlardan etkileşimle yaşanabilir.

Tüm bunlardan sonra aldatan erkek pişman olursa nasıl davranır sorusunun yanıtı çok bariz ve bellidir. Zira adeta sudan çıkmış balık gibi kadının etrafında pervane gibi dönen, hediyeler alan, kendini affettirmeye çalışan olduğundan daha duygusal bir erkek olarak karşımıza çıkar ve o eski halinden de eser yoktur.

O artık evine, huzurlu konforlu güvenli aile yaşamına dönmek isteyen elindekileri kaybetmek istemeyen bir adamdır. Yaşadıklarından gerekli dersi almış evine dönmüştür ve düzenini korumak için de eskisinden çok daha fazla taviz vermeye hazır durumda olan bir şahıstır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ovulasyon-Testi-Nasıl-Yapılır

Ovulasyon Testi Nasıl Yapılır ?

İbrahim-Saraçoğlu-Anne-Sütünü-Arttıran-Yiyecekler

İbrahim Saraçoğlu Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler