Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir ?

  Bir erkeği elde etmenin yolları arasında birçok seçenek bulunmalıdır. Ancak tüm bu seçenek ve yöntemlerden önce önemli olan şey kendinizi buna hazırlamanız, kedinizi sevmeniz ve güven duymanızdır.

Öz güveniniz yerinde ise bu noktada tüm kartlarınızı oynayabilirsiniz. Bu yöntemleri denemeden önce doğal olmaya özen göstermelisiniz. Şimdi başlayalım!

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir ?

Erkeği elde etmek için ilk kurallardan birisi olduğun gibi görünme konusudur. Erkek anatomisi ile kadının anatomisi oldukça farklıdır. Bu noktada erkekler daha düz ve net olurken kadınlar her zaman için erkeklere karmaşık görünür.

Bu sebeple olduğun gibi görünmen ya da tam tersi göründüğün gibi olman her zaman için bir puan kazanmana yarayacaktır. Sürekli farklı davranışlar, farklı tavırlar erkeğin sizden soğumasına neden olur, unutmayın! İkinci kural ise sadakattir.

Her zaman için dürüst olmak bu hayatta size kazandırır. Bu nedenle yalan, dolan ve entrikaya başvurmadan hareket etmeyi deneyim. Eninde sonunda kazanan siz olacaksınız unutmayın. Bir erkeği elde etmenin yolları arasında diğer bir kural ise bakımdır. Kişisel bakım kendine saygı anlamı taşımaktadır.

Bu noktada her erkek bakımlı kadından hoşlanır ve her daim bakımlı bir kadın erkeğin ilgisini çekmeyi başarı. Bu nedenle fiziksel olarak kendinize bakın. Bununla birlikte iç dünyanızı da geliştirmeyi denemelisiniz.

Şöyle ki kitap okuyarak, farklı diziler izleyerek, araştırmalar yaparak yeni bir dünya kendinize kurabilirsiniz. Sohbet içinde bunlardan bahsetmeniz erkeğin dikkatini çekecektir ve size yakınlaşacaktır. Burada ki en büyük kural bunları bir erkek için değil ilk önce kendiniz için yapmanızdır.

  Bir erkeği elde etmenin yolları arasında geleceğe doğru adım atmak bulunur. Peki geleceğe doğru adım atmak ne demektir? Birçok kadın ne yazık ki hem kendi hem de karşısında ki insanın geçmişinde yaşamaktadır.

Karşınızda ki erkeği elde etmek istiyor iseniz geçmişi deşmeyi bırakıp gelece bakmalısınız. Artık yeni bir hayat içindesiniz ve ne sizin geçmişten gelen göz yaşlarınız ne de karşıda ki insanın yaşadığı yıkımlar önemlidir. Yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan ''Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler Yatakta Ne İster

Erkekler Yatakta Ne İster ?

En İyi Göz Çevresi Kremi

En İyi Göz Çevresi Kremi Hangisidir ?