Bir-Erkeği-Kendine-Aşık-Etmenin-Yolları-Nelerdir

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

Aşk bambaşka bir duygudur. Bu duyguyu yaşayan birçok kişi bilir ki aşk ile karşı karşıya gelmek ve derinlemesine hissetmek bir şans işidir.

Günümüzde aşkların azaldığı, çıkar ilişkilerinin arttığı bir dönemde ‘’ aşk ‘’ kavramı artık bulunmaz bir nimet olarak karşımıza çıkar. Ancak unutmayın ki birini kendinize aşık etmenin birçok yolu vardır. Bu yazımızda sizler için bir erkeği kendine aşık etmenin yolları nelerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde yöntemi neler merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

   Bir erkeği kendinize aşık etmenin yolları arasında ilk sırada gülüşünüz vardır. İçten bir gülümseme hem erkeği hem de kadını oldukça etkileyen bir silahtır.

Her zaman için bir içten gülüş karşı tarafın içini ısıtan ve dikkatini çeken bir durumdur. bir erkeğin ilgisini çekmek ve kendinize aşık etmek istiyor iseniz ayna karşısında bu gülüşünüzü birkaç kere prova edin, sıcacık samimi ve içten bir gülüş her şeyi değiştirebilir, unutmayın! Bir diğer yol ise pozitifliktir.

Stres altında, sürekli somurtan bir kadın unutmayın ki hiçbir zaman bir erkeğin ilgisini çekmez. Bu noktada pozitiflik herkese mavi boncuk dağıtmak ve gülücük saçmak anlamında değil. Kendi dünyanız içerisinde pozitif olun, enerjiniz kısa bir süre içinde onu size çekmeye başlayacaktır. Hiçbir erkek somurtan ve sorunlu birinin yanında hayatını sürdürmek istemez, ancak kendi dünyasında ve dünyaya pozitif bakan bir kadın her erkeğin ilgi odağı olmayı başarır. Pozitif enerjiniz ve ışığınız ile kısa süre içinde onu kendinize çekebilirsiniz.

Bir diğer yol ise onun yanında konuşmalarınıza ve ses tonunuza dikkat edin. Elbette bir spiker edası ile konuşun demiyoruz. Ancak ses tonunuz tane tane kelimeleri ve cümleleri aktarmanız onun sizin çemberiniz içine girmesine ve size aşık olmasına yetecektir.

Olaylar karşısında çok telaşlı olmayın, soğukkanlı davransanız da tamamen uzak kalmayın. Kendinden emin ve mesafeli tavrınız, iç dünyanızı daha fazla merak etmeye sürürler. Sizi daha fazla tanımak için çaba gösterdiğinde çoktan size aşık bir adam olacaktır.

Bir önceki yazımız olan ''Aldatan Erkek Nasıl Davranır ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avakado-Yağının-Faydaları

Avakado Yağının Faydaları Nelerdir ?

Bölgesel-Zayıflama-Yöntemleri-Evde-Bitkisel

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir ?