Cinsel-Gücü-Arttırmanın-Yolları

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Nelerdir ?

Zaman zaman herkes gerek psikoloji etmeklere bağlı olarak gerekse fiziksel etmenlere bağlı olarak cinsel isteksizlik yaşayabilmektedir. Zaman zaman bu duygularla boğuşmaya çalışan herkes, bu duyguları yenerek cinsel isteksizlikliğini cinsel gücü arttırmanın yolları kullanılarak bu durumu yenmek mümkündür.

Cinsel isteksizliğe ve cinsel güç kaybına yol açan sebeplerin yüzde sekseni bedensel rahatsızlıklardan kaynaklanmaktadır. Kansızlık, şeker hastalığı, damar sertliği, tiroit yetmezliği, kalp, karaciğer ve böbrek yetmezliği gibi rahatsızlıklarınızın olup olmadığını kontrol ettirmeli ve varsa bu tür bir rahatsızlığınız tedavinizi ihmal etmemelisiniz.

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Nelerdir ?

   Seks, bilinenin aksine cinsel organ yerine beyinde başlayan bir eylemdir. Tam da bu sebepten dolayı beyninizi, sek yapmaya ve zevk almaya odaklamanız durumunda cinsel olarak arzu eksikliğinin üstesinden gelebilirsiniz.

Egzersiz yaparak da cinsel arzunuzu arttırabilirsiniz. Çünkü spor yapmak, kendinize güvenmenizi sağlarken kendinizi iyi hisstemenizi de sağlar ve zindelik kazandırır. Ancak vücudunuzu zorlayan abartılı sporlardan kaçınmalısınız.

Spontane sekse yönelmek de cinsel gücü arttırmanın yollarından biridir. Eşinizin erkek dergilerinden çıkan ve mükemmel vücuda sahip seksi erkeklere benzemediğini düşünmek ve giyim kuşamı ile davetkar olmadığını düşünmek sizi seksten uzaklaştırır ve tüm bunlar aslında doğallıktan uzan seksiliktir.

   Afrodizyak etkisine sahip nane, susam,tarçın, vanilya ve kekik gibi bitkileri, çayınızda tercih etmeniz cinsel gücü arttırmanın yolları arasındadır.

Kendinizi mutlu hissederek sekse yönelmenizi sağlayabilen çikolata, içerdiği yüksek kalori ve şeker ile cinsel uyarıcı ve keyif verici bir özelliğe sahiptir. Özel bir afrodizyak etkisine sahip olmasa bir kadeh şarap ile üzerinizde ki baskıyı azaltabilir ve rahat hissedebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ''Hamile Kalmamak için Ne Zaman İlişkiye Girilmeli ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Annelik-İzni-Ne-Zaman-Başlar

Annelik İzni Ne Zaman Başlar ?

Yağlı-Ciltler-için-Nemlendirici-Tavsiyeleri

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Tavsiyeleri