En İyi Göz Çevresi Kremi

En İyi Göz Çevresi Kremi Hangisidir ?

Her kadının ortak sorunları arasında göz çevresi sorunları gelmektedir. Bu nokta göz çevresinde yaşanan kararmalar, kırışıklılar, nem kaybı her kadını rahatsız eden bir problemdir.

Uykusuzluk, stres, yanlış beslenme, az su içme, yanlış yapılan makyaj, genetik sorunlar gibi birçok konu göz çevresinde rahatsızlıklara neden olabilir. Bu yazımızda sizler için en iyi göz çevresi kremi hangilerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde göz çevresi kremi arayışı içinde iseniz doğru yerdesiniz demektir

En İyi Göz Çevresi Kremi Hangisidir ?

Lancome Genifigue Yeux Youth Activating Eye Crem

  En iyi göz çevresi kremi listemizde üst sıralarda yer alan bu ürün göz çevresinde aydınlık bir ifadeyi vaat ederken bunun yanı sıra güzel bir nemlendirici görevi de görüyor.

Bunun yanı sıra 35 yaş üzerinde oluşmaya başlayan ince kırışıklık ve kaz ayağı kırışıkları içinde tedavi niteliğinde kullanılmaktadır. Göz çevresini aydınlatması, nemlendirmesi ve kırışıklıkları gidermesi için bu ürüne şans verebilirsiniz. Lancome Genifigue Yeux Youth Activating Eye Cremin ortalama fiyatı ile 200 TL üzerinde. Ancak indirimler ile 200 TL nin aşağısında almak mümkün.

Dermalogica Multivitamin Power Firm

Kremin içeriğinde birçok yenileyici ve onarıcı madde bulunurken bunun yanı sıra E vitamini, A vitamini ve C vitamini de kremin içeriğinde yer alıyor.

Göz altının nem dengesini sağlarken bir koruma sağlıyor. Aynı zamanda bölgede bir esneklik ve pürüzsüzleştirme etkisi de mevcut. Dermalogica Multivitamin Power Firm fiyatı ise 400 TL nin üzerinde olup indirim dönemlerinde 300- 350 TL civarında bulmak mümkün.

Benefit It’s Potent Eve Cream

   Benefit ülkemizde son yıllarda popüler hale gelmeye başlayan markalar arasında yer alıyor. Bu noktada koyu kıvamlı göz altı krem içeriği her ne kadar başta bir tereddüt yaratsa da cilt tarafından kolaylıkla emilebiliyor.

Göz çevresinde ki mor halkaları yok edeceği şeklinde vaatleri bulunan kremin aynı zamanda aydınlık bir ifade verdiği de bilinmektedir. En iyi göz çevresi kremi arasında yer alan ve başarılı bir içeriğe sahip olan Benefit It’s Potent Eve Cream’in ortalama fiyatı ise 180 TL ile 200 TL arasında değişiyor.

Bir önceki yazımız olan ''Cilt Temizliği için Tonik Nasıl Kullanılır ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir ?

Bol Su İçmenin Faydaları

Bol Su İçmenin Faydaları Nelerdir ?