Erkekler Yatakta Ne İster

Erkekler Yatakta Ne İster ?

Her erkek elbette ki aynı değildir, yatakta istekler aşağı yukarı aynı şekildedir.

Bu yazımızda sizler için erkelerin yatakta istekleri nelerdir, neler yapılmalıdır bu konuda taktik vereceğiz. Daha sağlıklı bir ilişki ve mutlu bir cinsellik için önerileri dikkate alabilirsiniz.

Erkeklerin Yatakta Önem Verdiği Şeyler Nelerdir?

  Erkelerin yatakta istekleri bitmez, bu bir gerçektir. Tüm istekleri karşılanmasa da önem verdikleri bazı noktalar bulunmaktadır ve bunların gerçekleşmesi mutlu bir cinselliğe işaret eder. erkekler için ilk sırada oral ilişki bulunmaktadır.

Erkeklerin en büyük isteklerinden birisi budur ve kadınlara saçma gelse de bundan büyük bir zevk duymaktadırlar. Bu sebeple oral ilişki yaşıyor iseniz yatakta iyi olarak listede yer alabilirsiniz. Erkeklerin bir diğer konusu ise yenilikçiliktir. Sürekli aynı pozisyonlar üzerinden devam eden cinsel yaşam bir süre sonra erkekleri başka şeylere yönlendirmektedir.

Bu sebepte erkeklerin önem verdiği konulardan birisi yatakta yenilikçiliktir. Monotonlaşan bir cinsel yaşam yerine farklı pozisyonlar deneyebilir, farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Bu sayede partnerinizi oldukça mutlu edebilir ve uzun ilişkinin sırrını çözmüş olabilirsiniz. Eğer yenilikçi bir arayış içinde iseniz internet üzerinden tüm pozisyonlara bakabilir ve bir tanesini seçerek erkeği mutlu edebilirsiniz.

  Erkelerin yatakta istekleri arasında sabah seksi bulunmaktadır. Uykudan uyanır uyanmaz ereksiyon halinde olan erkek için sabah ilişkisinin tadı bir başkadır. Erkekler için önemli noktalardan birisi sabah ilişkisine nasıl baktığınızdır.

Eğer sabah uyandığınızda bu teklifi reddenlerden iseniz yatakta iyi olmayanlar listesine girebilirsiniz, ancak sabah sıcak bir gülüş ve istek ile erkeği karşılamanız halinde uzun ve sağlıklı bir cinsellik yaşamına adım attınız demektir.

Erkeklerin dikkatini çeken ve yatakta istekleri arasında yer alan bir diğer konu ise iç çamaşırıdır. Erkekler dış görünüşünüz, kıyafetiniz olsun nasıl önem veriyor ise yatakta da iç çamaşırına dikkat etmektedir ve onlar için oldukça önemlidir. Bedeninize uygun modeller ve seksi iç çamaşırlar seçmeniz halinde bir erkeğin isteğini karşılamış olursunuz ve eşinizi yatakta mutlu edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra esneklik de bir erkek için oldukça etkileyici bir özelliktir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan ''Erkeklerin Zevk Noktaları Nereleridir ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir

Hızlı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir ?

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir ?