Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir

Erkeklerin Zevk Noktaları Nereleridir ?

Sex, ilk insanlardan beri toplumda güçlü bir konu olmuştur ve bireylerin yaşamları için son derece önemlidir.

Cinsellik konuşmak zor olduğu için, birçok insan partnerini nasıl mutlu edeceğini ve hatta ne kadar keyif alacağını bilmez. Bu, çiftlerin yaşamlarında cinsel problemler yaşamasına neden olabilir.

Erkeklerin Zevk Noktaları Nereleridir ?

Kadın ve erkeklerin zevk noktalarını bilmek, çiftlerin cinsel yaşamına renk katmaktadır. Hem erkek hem de kadınların birden fazla keyif alma noktası vardır. Bu noktaların doğru şekilde uyarılması, seksi daha keyifli hale getirir. Tabii ki, çiftlerin birbirini tanıması ve bireysel isteklerini keşfetmek de çok önemlidir. Kaliteli sex için zaman ayırmak ve eşimizi psikolojik olarak uyarmak gerekir.

Erkeklerin zevklendiği noktalar yani G noktaları, kadınlardan daha yüksektir. İşte erkeklerin zevk noktaları:

Penis ve Çevresi

  Erkek neresinden zevk alır? Sorusunun ilk ve doğru cevabı budur.Aslında, bir seks düşkünü olmayan bir erkek bile penis ya da penis bölgesine dokunarak provoke edilebilir. Penis ve etrafında yer alan dokular, erkek bedeninde uyarılmaya hazır olan bölgelerdir. Penis sekse hazırlamak ve aldığı tadı artırmak için bir erkek için vazgeçilmezdir.

Frenulum Bölgesi

Frenulum bölgesi, Erkekteki penisin hemen altında bulunur. Bu alan birçok kadın tarafından ihmal edilmektedir. Bununla birlikte, ebeveynlik, erkek bedenindeki en cinsel zevk bölgesidir. Sinir sonları bu bölgede çok kalabalıktır ve bu bölgeye dokunduğunda, erkek yoğun olarak tahrik olur. Bu nokta erkeklerin G noktalarından biridir.

Prostat Noktası

Prostat bölgesi erkek vücudunda bir tırnağın altında bulunur. Bu bölge aynı zamanda Prostat noktası olarak adlandırılır. Cinsiyet sırasında, küçük dokunuşlarda olmak ve bu bölgeye nazikçe masaj yapmak insanın zevkini zirvelere getirir, sertleşmeyi engeller ve prostat kanserini önlemede bile etkilidir.

Perine Bölgesi

Perine alanı, erkeklerde makat ve yumurtalıklar arasındaki ince tabakadır. Bu bölge erkekler için başka bir G noktasıdır. Seks esnasında bu bölgeyi ellemek ve zevkle, hissettirerek dokunmak, orgazm süresini ve şiddetini arttırır ve ek olarak boşalmayı geciktirir. Perine bölgesi kalbinizin atışını arttırmak ve seksi uzatmak için vazgeçilmez bir zevk noktasıdır.

Tüm Boyun Bölgesi

Boyun bölgesi, hem erkekler hem de kadınlar tarafından zevk noktalardan biridir. Ön sevişme esnasında erkeği boynundan öpmek, cinsel ilişkiye hazır olmayı kolaylaştırır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, sevişme esnasında atılan öpücüklerin hafif derecede şiddetli olmasıdır. Bazen sıcak bir nefes bile bir erkeği etkilemek için yeterlidir.

Avuç İçleri

Ellerin içi Dışından daha hassastır. Aslında birçok Uzakdoğu masajı tekniği avuç içlerine odaklanıyor. Beyninizdeki cinsel hislerinizi uyandırmak için elinizin avuçlarını parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle masaj edebilirsiniz.

Testislerin Birleşim Çizgisi

Testisler erkeği uyarmada oldukça etkilidir. Özellikle, iki testislerin birleştiği nokta, erkeklerin en önemli zevk noktalarından biridir. Seks sırasında, iki testisine katılan ince çizgi küçük dokunuşlarda bulunabilir ve bu da size daha fazla zevk vermenizi sağlar.

Alt Dudağın Kenarı

Erkeklerin ön sevişmeyi sevmediğini ve sadece kadınlar için yaptıklarına dair yanlış bir inanç vardır. Aslında, erkeklerin tahrik edilmesi ve sekse hazırlanması için ön sevişme şarttır. İyi bir öpücük ve alt kapağın kenarında yumuşak bir öpücük, adamı sürmek için oldukça etkilidir.

Bel Çukuru

Bel deliği, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de uyarıcı bir bölgedir. Belinizin deliğini öperek ya da bu bölgeye yumuşak bir şekilde dokunarak erkeğinizin tadını artırabilirsiniz.

Kulak Memeleri

Ön sevişme sırasında yavaşça kulak kalıbı öpmek ve sert ısırıklarla uyarmak, erkeğin zevkini arttırır. İlk önce uzun uzun Dudakları öperek başlayın, boynunuza devam edin ve kulak memesine doğru ilerleyin. Müşterinizin bölüm için hızlı bir şekilde hazır olduğunu göreceksiniz.

Meme Uçları

Kadınların meme uçlarından aldıkları zevk bilinir, ancak bu bölge erkeklerde ihmal edilir. Ancak meme uçları, erkekler için önemli bir zevk noktasıdır. Sex sırasında eşinizin meme uçlarını öpebilir ve erkeğin zevkini arttırmak ve onu daha da tahrik etmek için bölgeyi hafifçe ısırırsınız.

Kasıklar

Alt karından penise uzanan kasık bölgesi, erkeklerin en çok keyif aldığı yerlerden biridir. Bu alan, tadın yoğunluğunu ve adamın parmak uçları veya dudaklarıyla alması gereken orgazmı şiddetlendirecektir.

Penis başı

Seksten daha fazla zevk almak için cinsel organı unutmamalısınız. Bu bölge çok hassas ve zevklidir çünkü seks sırasında penise kan akışı hızlıdır. Bu alan çok hassas olacak, bu yüzden dokunuşlar hafif olmalı.

Bir önceki yazımız olan ''Kadın Erkek Cinsel İlişki Pozisyonları'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manikür-Yaptırırken-Nelere-Dikkat-Edilmeli

Manikür Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Doğum Kontrol Hapı Nasıl Kullanılır

Doğum Kontrol Hapı Nasıl Kullanılır ?