Kadın-Erkek-Cinsel-İlişki-Pozisyonları

Kadın Erkek Cinsel İlişki Pozisyonları

Cinsel ilişki pozisyonlarını bilmek ve bunu hakkı ile yerine getirmek her zaman için yatağa renk ve heyecan katan bir durumdur. bunun yanı sıra partnerinize güzel ve unutulmaz bir gece yaşatmak için cinsel ilişki için bu pozisyonlar büyük bir önem taşır.

   Kadın erkek cinsel ilişki pozisyonları gerçek şekilde tüm ayrıntıları ile yazımızda bulabilirsiniz. cinsel ilişkide iyi olmak ve yatakta eşi mutlu etmek ilişkilerde, evliliklerde büyük önem taşımaktadır. Günümüzde birçok evlilik cinsel uyumsuzluk sebebi ile biterken yatakta iyi olan çiftler her zaman kazanmakta ve daha mutlu bir yaşam sürmektedir. Kısacası cinsel ilişki, ilişkinin temel taşlarını oluşturur ve cinsel ilişkinin temeli ise pozisyonlarda saklıdır.

Kadın Erkek Cinsel İlişki Pozisyonları

Kadın erkek cinsel ilişki pozisyonları gerçek resimli anlatımı ile ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. İlk pozisyonda karşımıza en çok bilinen pozisyon gelmektedir. Herkes tarafından bilinen ve ilk cinsel deneyimini yaşayanlar için sıkça tercih edilen misyoner pozisyonudur. Son derece rahat bu pozisyon, cinsel ilişkide klasikleşmiş bir pozisyondur. Bu noktada hem kadın hem de erkek doyum noktasında kolaylıkla ulaşabilir.

Klitorise oldukça az etkisi olsa da vajinal uyarılma gerçekleştiği için kadın partnerde ilişkiden zevk almaktadır. Kadının altta erkeğin üstte olduğu ve erkeğin tamamı ile bacak arasında kalarak ilişkiye girdiği pozisyondur. Karın bölgesine ve rahme büyük bir baskı gerçekleştirdiği için hamilelikte risk taşıyan bir pozisyon olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra erkeğin kilosu fazla ise kadın için zorlayıcı bir deneyim olabilir. Erkeğin ön planda kadının pasif olduğu pozisyon olarak bilinmektedir.

İkinci pozisyon ise jokey pozisyonu olarak bilinen karşılıklı hazzın yüksek olduğu iki tarafında aktif olduğu pozisyondur. Hem oldukça rahat ve zorlayıcı bir duruş olmamasına karşın oldukça tatmin edici bir pozisyondur. Uzun soluklu cinsel ilişki tercih ediyor iseniz bu pozisyonu önerebiliriz.

Erkeğin geç boşaldığı bu pozisyonda kadın için oldukça tatmin edicidir. Her iki tarafta da hakimiyet bulunduğu için iki tarafta ilişkide aktif rol oynar. Erkeğin sırt üstü olduğu pozisyonda kadın oturur ve ayakları arkada pozisyon oluşturulur. Hamile kalma olasılığını düşüren bir pozisyon olarak bilindiği için bebek sahibi olmak isteyenlerin tercih etmediği bir pozisyondur. Aynı zamanda peniste zorlanma söz konusu olacağı için çok fazla ani ve sert hareketlerden kaçınılarak hareket edilmelidir.

Resimli Kadın Erkek Cinsel İlişki Pozisyonları

Kadın erkek cinsel ilişki pozisyonları arasında bir diğeri ise kelebek pozisyonudur. Misyoner pozisyon ile benzerlik gösterse de daha profesyonel ve daha tatmin edici bir pozisyon olarak karşımıza çıkar.

Kadınlarda rahim boyu ve G noktası uyarısı olduğu için rahatlıkla orgazm sağlanabilir. Kadının kalçası yatağın ucuna gelecek şekilde ve erkeğin ayakta olacağı pozisyon kelebek pozisyonu olarak adlandırılır.  Bu pozisyonda kadın pasif kalırken erkek daha aktiftir. Bir diğer pozisyon ise birçok partner tarafından kolay bulunan kaşık pozisyonudur.

Oldukça duygusal olmasının yanı sıra uzun süreli ilişki isteyenlerin tercihidir. Bu noktada hem kadın hem de erkek geç orgazma ulaşır ancak duygusal ve ruhsal olarak büyük bir bütünleşme sağlanır. Kadın partner ve erkek partnerin aynı yöne doğru yattığı bir pozisyondur. Erkek kadına belinden sarıldığı gibi tüm aktiflik ondadır ve sahiplenme iç güdüsü oldukça yüksek olan bir pozisyondur. İlk dönem ve ilk ilişkiler için kaşık pozisyonu oldukça tercih edilen ve önerilen bir yöntemdir.

Bir diğer yöntem ise ilişkide farklılık isteyenlerin ve sıradanlıktan bunalanların yöntemidir. Ayakta pozisyonu ya da tezgahta pozisyonu olarak bilinen bu pozisyonda evin farklı odalarında farklı mekan oluşturarak bir farklılık yaşamak isteyenlere göredir.

Ayakta pozisyonunda en önemli durum kadın ve erkeğin kilo oranıdır. Ayakta pozisyonunun gerçekleşebilmesi için erkeğin kadını kaldırabilecek bir güçte olması büyük önem taşır. Eğer aksi durum mevcut ise bu noktada zorlama kaslara zarar verebilir ve ilişkiyi zedeleyebilir.

Ayakta pozisyonu yerine onunla aynı zevki yaşayabileceğiniz tezgahta pozisyonunu tercih edebilirsiniz ve bir tezgahtan yardım alarak ilişkide zevkin doruklarına ulaşabilirsiniz. Kadın partner bir masa ya da tezgah ucuna gelir ve sırt üstü uzanır. Erkek bu pozisyonda ayaktadır ve bu şekilde birleşme sağlanır. Hem erkek hem de kadın için tatmin edicidir.

Bir önceki yazımız olan ''Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Nelerdir ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğumun-Başladığı-Nasıl-Anlaşılır

Doğumun Başladığı Nasıl Anlaşılır ?

Boşanma-Davası-Nasıl-Açılır

Boşanma Davası Nasıl Açılır ?