Kadının Orgazmı için Erkek Ne Yapmalı

Kadının Orgazmı için Erkek Ne Yapmalı ?

Kadınların orgazm olabilmesi erkeklere göre çok daha zor ve uzun süreli olabiliyor. Çünkü kadınların orgazm olmaları erkekler gibi sadece boşalma odaklı değil, bir takım kasılmaların da işin içine karıştığı durumlar oluyor.

Ancak kadınların büyük çoğunluğunun tam anlamıyla orgazm olmadığı görülüyor. Bunun sebepleri olarak kadınların partnerleri ve çoğu zaman onların istedikleri anlarda ve istedikleri şartlara cinsel birleşmenin gerçekleşmemesi göze çarpıyor. Peki, kadınların orgazmı için erkek ne yapmalı ve hangi durumlar kadını orgazma daha rahat ulaştırıyor sorularının cevaplarını gelin hep birlikte inceleyelim.

Kadının Orgazmı için Erkek Ne Yapmalı ?

Öncelikle çiftlerin kafalarının rahat olması gerekiyor erkeklerin boşalma zamanları ve iki kişinin de buna takılı kalması stresi artırıyor bu durumda kadının orgazma ulaşmasını zorlaştırıyor. Ayrıca acele şekilde cinsel birleştirmeyi hızlandırmak ve hareketleri aceleye getirmek de kadınların orgazma ulaşmalarını kısıtlayıcı faktörlerden birisi olarak göze çarpıyor.

   Kadının orgazmı için erkek ne yapmalı sorusunun en temel cevaplarından birisi de ön sevişmedir. Ön sevişme en az ortalama 21 dakikanın altına düşmemelidir. Çünkü kadın vücudu erkeklere göre birliktelik için hazırlanmaya daha çok ihtiyaç duyar.

Ön sevişme ise hem ilişkiye hem de orgazma kadınların daha çok hazırlanmasını ve en yüksek düzeyde uyarılmasını sağlayan önemli bir konudur. Yani mümkün olduğunca ön sevişme uzun tutulmalıdır.

Ayrıca erkeklerin, kadın vücudunun sinir ağlarının yoğunlaştığı yerlere uyarı göndermesi de kadınları orgazma ulaştırırken kolaylık sağlar. Örneğin göğüs uçları ve klitoris sinir yoğunluğunun en çok olduğu bölgelerin başında gelmektedir ve bu bölgelerin uyarılması orgazm için daha uygundur.

   Kadının orgazmı için erkek ne yapmalı konusunda en önemli noktalardan biri ve herkesin dikkatinden kaçabilen kibar davranma durumudur.

Erkekler cinsel birleşme esnasında içgüdüsel olarak kaba davranışlarda bulunabilir ancak bu davranışları törpülemek kadının da zevk alabilmesi için önemlidir. Ya da erkekler kadın partnerlerinin istediği şekilde onlara davranmalı ve pozisyon ayarlamalarını onların isteklerine uygun şekilde yapmalıdır bu sayede kadın orgazma bir adım daha yaklaşmış olur. Ayrıca erkekler için geciktirici kremler de kadının orgazmı için faydalı olabilir.

Bir önceki yazımız olan ''Erkekler Yatakta Ne İster ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aloe Vera Nasıl Kullanılır

Aloe Vera Nasıl Kullanılır ?

Çocuklarda Kusmaya Ne İyi Gelir

Çocuklarda Kusmaya Ne İyi Gelir ?