Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Arttırılır

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Arttırılır ?

Kadınlar da cinsel isteksizlik pek çok faktöre bağlı olarak gelişebilmektedir. Erkekler için üretilmekte olan cinsel isteği arttırmaya yönelik olan ürünler ise kadınlarda yaşanan benzer problemleri çözmeye yaramamaktadır.

Çünkü, kadınlarda ki cinsel uyarılma, erkeklere göre daha karmaşık bir biçimde meydana gelmektedir. Ruhsal ve fiziksel açıdan kendini rahat hissetmeyen kadın da cinsel isteksizlik oldukça sık görülür. Bu durum uzun süre yerine geçici bir durumsa ve şifalı bitkilerin gücüne de inanıyorsanız kadınlarda cinsel istek nasıl arttırılır bitkisel yöntemleri denemeniz faydalı olacaktır.

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Arttırılır ?

Safran, aktarlarda rahatlıkla bulunabilen ve baharat olarak da kullanılmakta olan safran çiçeğinin kurutulmuş yapraklarıdır. Safran, salatanıza, yemeğinize ve bitki çayınıza bir tutam eklemeniz durumunda cinsel isteği arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Muskat, bebek cevizi de olarak bilinir ve baharatçılarda kolaylıkla bulunabilir. Muskat, özellikle tatlılara ve yemeklere lezzet katmak amacıyla kullanıldığı gibi, bebeklere de gazlarını gidermek ve sakinleştirmek amacıyla verilir. Muskat’ın ayrıca libido arttırıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Seks hayatınızı olumlu yönde etkileyebilecek bir diğer ürün ise karanfildir.

Karanfili ister çayınıza atın, ister yağını kullanın, isterseniz de toz haline getirin, önemli olan karanfili kullanıyor olmanızdır. Güçlü bir afrodizyak etkisine sahip olan karanfil, Asya ülkelerinde ki erkeklerin erken boşalma sorunlarını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Romantizmin simgesi olan gül, kadınlarda cinsel istek nasıl arttırılır bitkisel yöntemlerden biridir. Gül, libidonuzun artmasına yardımcı olurken, kokusu ile rahatlatarak cinsel isteği arttırmaya da yaramaktadır.

Kan dolaşımını hızlandıran, kan şekerini dengeleyen ve neşelendiren tarçın, düzenli olarak tüketildiğinde afrodizyak etkisi yapmaktadır.

Afrodizyak etkisi olan bitkilerden biri de baş döndürücü ve çok güçlü bir kokuya sahip olan yasemindir. Ülkemizde pek bulunmayan ancak etkisi tüm Dünya üzerinde bilinen Ginseng, kullanarak cinsel isteksizliğe son vermeniz mümkündür. Tüm bunların yanı sıra arı sütü, propolis ve polen gibi arı ürünleri, çok eski çağlardan beri bir çok faydası nedeniyle kullanılmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren, enerji veren ve bir çok hastalığa iyi gelen arı ürünleri, cinsel isteksizliğe de iyi gelmekte ve kadınlarda düzenli olarak kullanıldığında afrodizyak etkisi yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ''Erkekler Yatakta Ne İster ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar Nelerdir ?

İstediğimiz Zaman Hamile Kalmak için Ne Yapmalıyız

İstediğimiz Zaman Hamile Kalmak için Ne Yapmalıyız ?