Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar Nelerdir ?

Kadın ve erkek vücudu bambaşkadır. Bu noktada cinsel ilişki sırasında da farklılıklar oluşmaktadır. Kadınların orgazm olması erkekler kadar kolay değildir.

Doğru noktaları ve doğru pozisyonları yakalayamayan birçok kadın orgazm yaşayamaz ve ilişkiden soğumaya başlar. Bu yazımızda sizler için kadınlar da orgazmı kolaylaştıran pozisyonlar nelerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde hangi pozisyonlar olduğunu merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar

Orgazmı kolaylaştırmanın en etkili yollarından birisi doğru pozisyonu belirlemektir. Bunlardan ilki bacaklar omuza pozisyonudur. Bu sayede daha derine bir nüfuz gerçekleşeceği için kadınlarda orgazma daha kolay hale gelmektedir. Ancak bu noktada birçok kadın esnek olmadığı için ilk denemede zorlanmaktadır.

Bu süreçte kadınlara büyük görev düşmektedir. Belirli aralıklar ile gerekli egzersizleri yapmak bacak omuza hareketini rahat yapmak ve zorlanmamak için önemlidir. Ancak bu pozisyon birçok kişi için ısınma hareketi olarak bilinir ve sonra ki pozisyon olan aşağı ve içeri pozisyonuna geçilmelidir. Bu pozisyonda kadın partner ağız üstü yatar, kalçayı hafifçe kaldırır. Bu aşamada tüm görev erkek partnere düşmektedir. Bu sayede hem daha rahat bir seks yapılır hem de klitoral bölgeniz uyarıldığı için kısa süre içinde orgazm yaşayabilirsiniz.

Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran pozisyonlar arasında bir diğer pozisyon ise şehvetli bacak sarış pozisyonudur. Birçok pozisyon arasında en az bilinenlerden birisi olarak karşımıza çıkar.

Kadın partnerin altta erkeğin ise üstte olduğu ve hakimiyetin erkekte olduğu bir pozisyondur. Tüm bükülme ve eğilme ile gerçekleşen bir pozisyondur. Sizi doyum noktasına ulaştırırken partneriniz de aynı şekilde büyük bir zevk alacaktır. İki bacağın birleştirilmesi ise oluşturulan bu pozisyon ilişkiler için en ideal ve karşılıklı haz alınan bir pozisyon olarak bilinmektedir.

Eğer klasikleşen ve zevk alınmayan bir ilişkiye dönen durum mevcut ise her iki taraf içinde şehvetli bacak sarış pozisyonu bir kurtarıcı pozisyon olacaktır. İlk denemelerde zor bir pozisyon gibi görülse de iki taraf içinde zevkli bir deneyim olacağı kesin! Son pozisyon ise dünyanın zirvesinde pozisyonu olarak bilinen erkeğin sırt üstü yattığı kadının ise arkasını dönerek erkeğin kucağına yarım oturur pozisyonda ilişkiye girmesidir.

Bir önceki yazımız olan ''Erkekler Yatakta Ne İster ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kilo Almak için Püf Noktalar

Kilo Almak için Mükemmel Püf Noktalar

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Arttırılır

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Arttırılır ?