Nasıl Flört Edilir

Nasıl Flört Edilir ? Flört Etme Tavsiyeleri

Flört, ilişkiye başlamadan önce çıkılması gereken ilk merdivendir. Kadın ve erkeğin daha uzun yıllar kurulacak birliktelik öncesinde bir tartma, test etme aşamasıdır.

Bazı insanlar bu aşamayı bir çeşit oyun olarak adlandırabilirler çünkü her şey net değildir ve karşınıza çıkan olaylara nasıl tepki verdiğiniz hangi durumlar karşısında neler söylediğinizi belirttiğiniz bir kendini tanıtma evresidir flört. Kendinizi tanıtmanın yanında karşınızdaki insanın da sizi tanımaya çalıştığı anlar olacaktır. Yani giyiminiz kuşamınız, bakışlarınız, jest ve mimikleriniz, kullandığınız takılar hatta yürüme ve oturma şekliniz bile karşınızdakinin sizi tanıma parametreleri arasındadır.

Ancak sadece kendinizi beğendirmeye çalışmak için bütün bu özelliklerinizi değiştirmeniz tamamıyla yanlış olur çünkü bu yaptığınız başarılı olursa eğer çok uzun yıllar olmadığınız birisi gibi davranmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmadığınız ilk anda da çeşitli sorunlarla karşılaşmanız işten bile değildir. Gelin hep birlikte nasıl flört edilir sorusuna cevap arayalım.

Nasıl Flört Edilir ?

Flört aşamasında kadınların dişiliklerini yansıtmaları oldukça önemlidir. Ancak bunu sadece seksi olmaya çalışmak olarak adlandırmamalıyız. Temel olarak anaç ve şefkatle yaklaşmanız erkekteki içgüdülerin açığa çıkmasını sağlar ve size karşı beslediği hisler güçlenir.

Ayrıca bakışlarınız, konuşma tarzınız ile de erkeğin peşinizden koşmasını sağlayabilir ve flört aşamasını sona erdirebilirsiniz. Bunlara ek olarak flörtte ilk adımı erkeğin atması çok önemlidir. Çünkü erkek temel olarak savaşçı içgüdülere sahiptir ve kadın için savaşmalıdır. Kadın ise erkeğin kendisi için savaşmasına izin vermeli ancak hemen yelkenleri suya indirmemelidir.

Kaçan kovalanır temeli ile hareket edecek olursak kaçan kadın kovalayanda erkek olmalıdır. Nasıl flört edilir sorusunun temeli aslında burada yatmaktadır.

Flört aşamasının en güzel kısmı ve aynı zamanda sonu olma özelliğini taşıyan ilk öpüşme anı da unutulmaz anlarımızdan bir tanesidir. Bunun gerçekleştiği anda eşinizi izlemeniz ve onu bir nevi test etmeniz gerekmektedir.

Onun kalp atışları da sizinki gibi hızlanıyorsa, o da bu büyülü anı yaşarken sizin içinde bulunduğunuz duygu ve düşüncelerin aynısını taşıyorsa flört evreniz bitmiş ve bir sonraki aşamaya geçmiş olursunuz. Ayrıca bu büyülü anı ömrünüz boyunca unutamadığınız en güzel anılarınızdan birisi olarak hep aklınızda tutarsınız. Nasıl flört edilir sorusunun cevabı bu duygu ve düşüncelerin paylaşılması ve yaşanan heyecanların ortak paydasında bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ''Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir ?'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özgüven Nasıl Kazanılır

Özgüven Nasıl Kazanılır ? Özgüven Kazanma Yolları

Aloe Vera Nasıl Kullanılır

Aloe Vera Nasıl Kullanılır ?