Yağlı-Ciltler-için-Nemlendirici-Tavsiyeleri

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Tavsiyeleri

Yağlı ciltlerin en büyük sorunlardan birisi parlama ve sivilcedir. Cildin yağlanması ile birlikte ortaya kötü görüntülü bir parlama durumu çıkarken, yağ sebebi ile sıkça sivilce sorunu yaşanabilmektedir.

Bunun yanı sıra ciltte ki yağı gidermek adına yapılan işlemler cildin nemimi alarak kötü bir görüntüye sebep olmakta ve cilt dengesi bozulmaktadır. yağlı ciltler için kullanılan birçok nemlendirici krem bu noktada yağlanmayı arttırmaktadır.

Bu yazımızda sizler için yağlı ciltler için nemlendirici krem önerilerinde bulunacağız. Bu kremler sayesinde cildin yağ dengesini korurken aynı zamanda cilt kaybettiği nemi geri kazanarak daha sağlıklı bir görüntüye kavuşacaktır.

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Önerileri

   Yağlı ciltler için nemlendirici krem önerileri arasında ilk sırada ole henrisen şeffaf dönüşüm yüz kremi bulunmaktadır. Bu krem sayesinde cildin nem dengesi korunurken cildinizde ki fazla yağ alınır.

Hem besleyici hem de onarıcı etkiye sahip olan Ole Henriksen krem ile ciltte ki koyu lekeler tedavi edilir ve parlamanın önüne geçilir. Bir diğer krem ise The Ordinary yağlı ciltler için doğal nemlendirici kremdir. Piyasada ki markalar arasında en büyük cilt bakım markalarından biri olarak karşımıza çıkar.

Fiyatı uygun bir ürün olurken performansı ise oldukça başarılıdır. Ciltte ki fazla yağı temizleyen krem, gözenekleri tıkamadan cilde bakım yaparken nemlendirme görevi de görür. The Ordinary krem içeriğinde alkol ve silikon gibi maddeler yer almadığı için cilde zararı yoktur.

    Yağlı ciltler için su bazlı nemlendirici olarak da birçok nemlendirici piyasada bulunmaktadır. Sırada ki ürünümüzde bu yönde olup jel kıvamındadır. Clinique dramatik farklı nemlendirici jel olarak adlandırılan krem sayesinde ciltte ki yağ kısa sürede emilir ve cildin ihtiyaç duyduğu nem cilde kazandırılır.

Oldukça kısa sürede cilt emilimi gerçekleştirilen jel- krem sayesinde kusursuz bir makyaj uygulaması da yapabilirsiniz. Buda bu jelin makyaj bazı olarak kullanılabileceğini bize göstermektedir. Cildiniz için bir diğer ürün ise Tata Harper Aydınlatıcı Nemlendirici kremdir. Cilde ihtiyacı olan tüm bakımı sunarken nemlendirici içeriği sayesinde cildinizi sağlığına kavuşturarak sağlıkla aydınlanmasını sağlar.

Bir önceki yazımız olan ''Cilde İyi Gelen Yiyecekler ve Besinler'' başlıklı makalemize de göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cinsel-Gücü-Arttırmanın-Yolları

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Nelerdir ?

Avakado-Yağının-Faydaları

Avakado Yağının Faydaları Nelerdir ?